З міського бюджету виділять 11 мільйонів гривень для ФОПів та найманих працівників

Автор: Зелінська Таня

16 Кві, 2021 09:40

З міського бюджету виділять 11 мільйонів гривень для ФОПів та найманих працівників

З міського бюджету Івано-Франківська виділять близько 11 мільйонів гривень для ФОПів та найманих працівників на “ковідні” доплати. 

Читайте також: "Це вже наша сьома спроба": Івано-Франківськ знову спробує взяти кредит у пів мільярда гривень

У зв’язку з втратою частини заробітної плати найманими працівниками суб’єктів господарювання та втратою частини доходу фізичними особами – підприємцями, робота яких тимчасово зупинена внаслідок запровадження у 2021 році обмежувальних протиепідемічних заходів, міська рада вирішила виплатити соціальну підтримку застрахованим особам у вигляді одноразової матеріальної допомоги.

Підприємці та наймані працівники, які призупиняли свою роботу через впровадження заходів щодо запобігання поширенню COVID-19,  отримають одноразову допомогу з місцевого бюджету: ФОПи – 2 тисячі гривень, а наймані  працівники – 500 гривень.

Відповідне рішення було ухвалено 12 квітня на позачерговому засіданні сесії Івано-Франківської міської ради, інформує “Галка” з посиланням на сайт міста.  

«Гроші отримають місцеві ФОПи та застраховані працівники, перелік яких сформований на виплату допомоги за рахунок коштів Державного бюджету та наданий центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері цифровізації, для здійснення виплати допомоги з рахунок коштів бюджету територіальної громади. За інформацією Державної податкової служби в області, на таку допомогу можуть розраховувати 4 402 ФОП, з них 1 327 мають найманих працівників у кількості 4 241 особа»,  –  розповіла перша заступниця очільника Івано-Франківської міської територіальної громади Вікторія Сусаніна.

За попередніми підрахунками, з бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади на такі доплати треба виділити близько 11 мільйонів гривень.

Згідно з рішенням, фінансове управління Івано-Франківської міської ради має профінансувати вищезазначені видатки на виконання Програми стимулювання економічного розвитку Івано-Франківської територіальної громади.

Про перелік КВЕДів, які підпадають під виплату допомоги, шукайте тут: https://www.facebook.com/2153725884898086/posts/2852877604982907/

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...