З обласного цільового фонду переселенцям уже виплатили майже 80 тисяч допомоги

Автор: Турій Роман

13 Чер, 2014 13:20

Поділитись публікацією
З обласного цільового фонду переселенцям уже виплатили майже 80 тисяч допомоги

На Прикарпатті  проживає 369 громадян, які переселилися з Автономної Республіки Крим та південно-східних областей України, з них 117 – з Донецької та Луганської областей.

Про це повідомляє департамент соціальної політики облдержадміністрації.

З питань виплати та призначення різних видів соціальної допомоги до органів соціального захисту населення області звернулося 35 осіб-переселенців. У 32 справах продовжується виплата допомоги. По інших направлено запити для отримання особових справ.

Відповідно до спільного розпорядження голів облдержадміністрації та обласної ради «Про виділення коштів» 63 сім’ям (173 особам), які прибули з АРК та південно-східних областей України, виплачено одноразову допомогу з обласного цільового фонду на загальну суму
86500 грн. (з розрахунку 500 грн. на одну особу). Допомога виплачувалася громадянам, які перебували в області станом на 16 квітня.

Департамент підготував проект спільного розпорядження облдержадміністрації та обласної ради щодо виділення коштів для виплати одноразової допомоги в розмірі 500 грн. жінкам, дітям та непрацездатним особам, які вимушено переселилися в область з 17 квітня по 17 травня цього року.