З Перегінська напередодні мобілізації на заробітки виїхали 26 автобусів з чоловіками

Автор: Турій Роман

24 Jan, 2015 14:22

Поділитись публікацією
З Перегінська напередодні мобілізації на заробітки виїхали 26 автобусів з чоловіками

На Прикарпатті вже триває кампанія зі зриву мобілізації.

Таку думку висловив голова ОДА Олег Гончарук під час зустрічі громадськості з керівниками силових органів, влади та військових комісарів Івано-Франківщини. В її ході учасники обговорили хід кампанії та її перші результати.

За словами Олега Гончарука, в регіоні вже розгорнутий процес критики мобілізації, натомість інформування прикарпатців про необхідність поповнювати лави Збройних Сил – наразі недостатнє.

Від громади найбільше критики звучало в бік Калусько-Рожнятівського комісара. Люди запитували – чому за час незалежності, лише з селища міського типу Перегінське в армії служив один чоловік? Військовий відповів, що тамтешні мужчини фактично невловимі, адже постійно на заробітках в Росії.

Такий аргумент лише розізлив громадських активістів. Вони впевнені – тут йдеться або про непрофесійність воєнкома, або ж про хабарництво у відомстві. Також очевидці повідомили – 19 січня, напередодні старту мобілізації, з Перегінська на заробітки в Хабаровський та Красноярський край Російської федерації виїхало 26 автобусів з чоловіками. Чому правоохоронці та військові не упередили цей виїзд – велика загадка.

Загалом на зустрічі дійшли висновку, що прикарпатцям потрібно донести більше інформації про хід мобілізації, адже наразі в селах люди про це фактично нічого не знають