З першого серпня “готівковий” проїзд у комунальному транспорті коштуватиме шість гривень

Автор: Єва Жасминова

21 Лип, 2020 09:23

З першого серпня “готівковий” проїзд у комунальному транспорті коштуватиме шість гривень

З першого серпня в Івано-Франківську змінюють ціни на проїзд у комунальному транспорті від “Електроавтотранс”.

Про це йшлося під час щотижневої оперативної наради міського голови 21 липня.

Це буде різноставковий тариф, вартість проїзду буде залежати від способу оплати. Також кожен квиток матиме різну тривалість дії, можливість або відсутність пересадки.  Про це розповів директор КП “Електроавтотранс” Віталій Голутяк, пише “Галка”.

«З першого серпня готівковий проїзд коштуватиме 6 гривень. Паперовий квиток можна придбати лише у водія лише під час посадки у транспортний засіб”, – каже директор КП «Електроавтотранс» Віталій Голутяк.

Також Голутяк зазначив, що тариф на всі електронні способи оплати – 5 гривень.

«Цей квиток отримується на смартфон. Є три види таких квитків, смс – діє 30 хвилин, блютуз-квиток – діє 40 хвилин у конкретному ТЗ, та кюар код, який отримується за програмою Приват24 та діє також 30 хвилин. Планується довести всі ці варіанти квитка до часу дії 60 хвилин. Також є деякі банківські картки, якими оплачується на валідаторі», – каже директор підприємтсва.

Він також додав, що оплата транспортною карткою «Галка» – найбільш економний спосіб оплати проїзду на тролейбусах або автобусах “Електроавтотрансу”.

«Вартість разового проїзду з «Галкою» буде 4 гривні. Передбачається також можливість місячного проїзного, його поки ще розробляють. Поповнити її можна в інтернеті або у терміналах Easy pay, таких є понад 140 у місті. Також ми працюємо з університетами, аби перевірити базу студентських квитків, адже студентські картки будуть замовляти через Інтернет. Вони будуть розроблятись індивідуально з фотографіями особи. Тобто якщо студент має картку, то студентський квиток носити з собою не потрібно. Також не потрібно буде показувати посвідчення школярам, якщо вони мають картку», – розповів Віталій Голутяк.

Пільговики матимуть персоніфіковані картки “Галка”. Щоправда це не стосується учасників бойових дій, члени сімей загиблих учасників бойових дій, особи з інвалідністю зможуть їздити пільгово з використанням своїх посвідчень.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...