З першого жовтня за межами міст – лише з увімкненими фарами, – поліція

Автор: Застава Максим

30 Sep, 2022 21:14

Поділитись публікацією
З першого жовтня за межами міст – лише з увімкненими фарами, – поліція

Правоохоронці нагадують, що з першого жовтня водії повинні їздити за межами міста з увімкненими фарами.

В обласній поліції нагадують, до першого травня на заміських дорогах за межами населених пунктів транспортні засоби зобов’язані рухатися у світлий час доби з увімкненими денними ходовими вогнями або з ближнім світлом фар, це передбачено п. 9.8 ПДР.

“Це зробить ваш автомобіль помітним на дорозі та суттєво зменшить ризик потрапити у ДТП. Вимога пов’язана з тим, що світловий день стає коротшим, а осінньо-зимовий період дощів та туманів спричиняє недостатню видимість на дорозі. Тож поліція Прикарпаття закликає водіїв не нехтувати правилами дорожнього руху та бути обережними на дорогах”, – йдеться у повідомленні. 

Правоохоронці нагадують, у темний час доби, за умов недостатньої видимості незалежно від пори року, на транспорті повинні бути включені:

  • на всіх механічних транспортних засобах – фари ближнього (дальнього) світла;
  • на мопедах (велосипедах) і гужових возах – фари або ліхтарі;
  • на причепах та транспортних засобах, що буксируються – габаритні ліхтарі.

“Проте не забувайте, що увімкнене світло фар — це не лише вимога правил дорожнього руху, а Ваша безпека, яка хоч мінімально, але сприятиме збереженню життя на дорозі. Тому вмикайте ближнє світло фар, щоб зробити свій автомобіль більш помітним”, – закликають поліціянти громадян.