З початку року користувачі надр Прикарпаття поповнили бюджет на 706 мільйонів гривень

Автор: Турій Роман

19 Jul, 2014 07:21

Поділитись публікацією
З початку року користувачі  надр Прикарпаття поповнили бюджет на 706 мільйонів гривень

За шість місяців поточного року платниками-користувачами надр Івано-Франківщини сплачено до бюджету 706,1 млн.грн., що на 164 млн.грн. більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року.

Читайте також: Демонструвати дух незламності: у Франківську презентували мистецьку акцію "Україна: від війни до миру" (ФОТО)

Про це повідомила начальник відділу місцевих, ресурсних, рентних, неподаткових та митних платежів ГУ Міндоходів  у Івано-Франківській Валентина Мельник.

За її словами, основну питому вагу надходжень забезпечують суб’єкти господарювання, які видобувають нафту, природній газ та газовий конденсат, від яких надійшло 581,6 млн. грн. плати за користування надрами.

Загалом, на початок липня в органах Міндоходів Івано-Франківської області обліковується 93 суб’єкти господарювання, яким видано спеціальні дозволи на право користування надрами.

Нагадаємо, підприємства для видобутку надр можуть отримати спеціальні дозволи на користування надрами, ставши переможцями відповідних аукціонів, крім випадків, визначених Кабінетом Міністрів України, центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері геологічного вивчення та раціонального використання надр.

Теги: