З початку року платники Івано-Франківщини cплатили понад 2,3 мільярди гривень єдиного внеску

Автор: Людмила Баран

16 Sep, 2015 09:22

Поділитись публікацією
З початку року платники Івано-Франківщини cплатили понад 2,3 мільярди гривень єдиного внеску

Як повідомили в управлінні доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС в Івано-Франківській області, за січень-cерпень 2015 року надійшло до бюджету 2342,9 млн. гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Зважаючи на введення з 1 січня 2015 року понижуючого коефіцієнту при нарахуванні ЄСВ надходження в порівнянні з минулим роком зросли на 154,4 млн. гривень, пише прес-служба обласного управління ДФС.

Зокрема у серпні сплачено 284,6 млн. гривень, що на 18,7 млн. гривень більше відповідного періоду минулого року.
Як відомо, Законом України від 02 березня 2015 року № 219-VIII «Про внесення змін до розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (щодо зменшення навантаження на фонд оплати праці)», який набрав чинності 13 березня 2015 року, передбачено більш лояльні умови понижуючої ставки єдиного внеску.

Крім того, в Головному управлінні звертають увагу платників, що з 15 вересня 2015 року вступають в дію нові рахунки, відкриті на ім’я органів Державної фіскальної служби України для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій. Зазначена інформація розміщена на сайті Територіальних органів ДФС в в Івано-Франківської області в розділі “Бюджетні рахунки”.