З початку року рятувальники в горах знайшли п’ятьох загублених туристів (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

16 Лют, 2015 16:45

Поділитись публікацією
З початку року рятувальники в горах знайшли п’ятьох загублених туристів (ФОТО)

Оскільки кількість туристів, які обирають для відпочинку Карпатські гори, з кожним роком зростає, дедалі частіше доводиться оперативно реагувати на небезпечні ситуації, до яких вони можуть потрапити.

З початку 2015-го року прикарпатські гірські рятувальники здійснили уже 5 виїздів на пошуково-рятувальні роботи та врятували п’ятьох людей, передає прес-служба ДСНС області.

Нині на Івано-Франківщині працюють більше півсотні гірських рятувальників у семи пошуково-рятувальних відділеннях, які розміщуються у Косові, Верховині, Яремче, Ворохті, Вигоді, Осмолоді та Івано-Франківську.

Спектр їхньої діяльності надзвичайно широкий: пошуково-рятувальні роботи, супровід туристичних груп, забезпечення масових заходів у гірській місцевості, проведення масово-роз’яснювальної роботи серед населення щодо правильного поводження у горах.

У ДСНС стверджують, що всі рятувальники люблять свою роботу та пишаються тим, що саме їм доводиться виконувати таку надзвичайно важливу місію: стояти на варті людської безпеки.