З тої посадки, де ми знаходились, лишились лиш одні пеньки – комбат батальйону «Прикарпаття»

Автор: Турій Роман

04 Sep, 2014 10:28

Поділитись публікацією
З тої посадки, де ми знаходились, лишились лиш одні пеньки – комбат батальйону «Прикарпаття»

«Якби люди не були з тих позицій, то було би дуже багато жертв, і як кажуть двохсотих-трьохсотих і тому подібне», – про це заявив командир батальйону «Прикарпаття» Віталій Комар після допиту в прокуратурі.

Читайте також: Суд у справі комбата батальйону "Прикарпаття" триває - свідки кажуть про відсутність озброєння і чітких команд від Генштабу (ВІДЕО)

За його словами, в тій ситуації не потрібно було проявляти безглуздий патріотизм, адже тоді втрати особового складу були би надто великими.

Комбат каже, що територію, де знаходився батальйон регулярно із території РФ обстрілювали. Найбільш масований удар відбувся у ніч із 22 на 23 серпня. Тоді було прийнято рішення відійти.

«З тої посадки, де ми знаходились, лишились лиш одні пеньки. Особовий склад відійшов на кілометр два і бачив це все, і сказав що якби ми не відійшли то нас би в тих бліндажаш і поховали», – відзначив Комар.

Також він говорить про те, що, дійсно, був усний наказ керівництва АТО не стріляти у бік Росії, та й в принципі проти градів і ураганів із стрілковою зброєю бійці би не пішли.

Нагадаємо, Комара затримали в Одесі на два місяці.