З тренажерами та іграшками: франківські студенти-медики відвідали вихованців навчально-реабілітаційного центру (ФОТО)

Автор: Застава Максим

21 Dec, 2021 14:42

З тренажерами та іграшками: франківські студенти-медики відвідали вихованців навчально-реабілітаційного центру (ФОТО)

Днями студенти Івано-Франківського національного медичного університету відвідали навчально-реабілітаційний центр №2, де навчаються та проходять реабілітацію діти з порушеннями опорно-рухового апарату.

Спільними зусиллями студенти, їхні друзі та родичі, куратори, викладачі зібрали кошти, за які придбали тренажери, навчальні столи, спортивний інвентар, модульні меблі, розвиваючі ігри та іграшки, йдеться на сайті ІФНМУ.

«Ми з перших курсів навчаємо наших студентів бути небайдужими до тих, хто потребує нашої допомоги, залучати до доброї справи інших, — каже голова ради кураторів університету доцентка Тетяна Князевич-Чорна. — Посмішка, щирість, радість таких діток назавжди залишаються у серці. Такі речі мають бути невід’ємними в нашому житті, адже дарувати тепло і турботу тим, хто цього потребує, не є складно, натомість є дуже важливим».

«Як тільки ми побачили діток, я відчув хвилю позитиву і надії, ділиться враженнями третьокурсник Андрій Габчак. — У кожної дитини очі горіли цікавістю і бажанням показати себе зі всіх сторін: хтось танцював, хтось співав, а хтось розказував віршики й різні історії. Важливо було підтримати кожного і показати, що всі ми потребуємо і заслуговуємо уваги, щастя, любові та тепла. Ми разом співали, щиро сміялися, і навкруги панувала атмосфера затишку. В таких місцях потрібно максимально відкриватися один одному, і тільки тоді емоції, які отримують дітки і ми, залишаються надовго. На мою думку, важливо пам‘ятати, що є ті, хто потребують нашої допомоги і найголовніше те, що ми, справді, маємо можливість допомагати як матеріально, так і своєю присутністю й увагою».

Загалом до акції долучились студенти третього курсу 4, 6, 8. 9, 82 груп та першого курсу 3, 4, 5, 6, 7, 31, 42 групи.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry