З турботою про кожного: Лінія магазинів EVA забезпечила опорні лікарні України засобами дезінфекції на час карантину

Автор: Застава Максим

27 Кві, 2020 16:37

З турботою про кожного: Лінія магазинів EVA забезпечила опорні лікарні України засобами дезінфекції на час карантину

Лінія магазинів EVA забезпечила понад 200 опорних лікарень миючими та дезінфікуючими засобами на суму близько 500 000 гривень.

Розуміючи важливість допомоги медикам, які першими зустрічають та рятують коронавірусних хворих, Лінія магазинів EVA взяла шефство над понад 200 опорними лікарнями, де працюють сучасні герої та геройки в білих халатах.

Цими днями у розподільчому центрі компанії на Київщині кипить робота з формування першої партії вантажів, що будуть направлені до лікарень. Загалом компанія виділила:

 • понад 4 000 кілограмів прального універсального порошку;
 • 1 500 літрів антисептика;
 • 1 500 літрів рідкого звичайного мила;
 • 1 500 літрів антисептичного мила;
 • близько 2 500 літрів геля для туалета;
 • понад 2 000 літрів універсального миючого засобу;
 • 25 000 літрів білизни.

Сума допомоги склала близько 500 000 гривень.

«Шефству передувала кропітка робота – переговори з головними лікарями цих медичних закладів, визначення обсягів необхідної допомоги, перелік конкретних засобів, яких вони найбільше потребують. Для кожної лікарні наші фахівці відібрали унікальні набори найнеобхідніших товарів. Найбільші за обсягом посилки будуть доставлені в лікарні Одеської, Львівської, Запорізької та Дніпропетровської областей. Сподіваємось, що наші засоби гігієни та санітарії допоможуть захистити підшефні опорні лікарні, медики яких рятують коронавірусних хворих», — говорить виконавчий директор Лінії магазинів EVA Ольга Шевченко.

Окрім того, Лінія магазинів EVA підтримала партнера мережі Об’єднання брендів Henkel, спільно з яким передала 500 000 гривень благодійному фонду CEO Club Foundation на допомогу міській клінічній лікарні №9 міста Києва та міській клінічній лікарні №21 міста Дніпра.

Підшефними лікарнями компанія опікуватиметься до кінця карантину, оскільки переконані, що тільки об’єднавши зусилля усіх небайдужих українців, країна зможе вистояти і перемогти смертельний вірус Covid-19 і повернутися до нормального повноцінного життя.

Довідково. Лінія магазинів EVA – найбільша національна мережа магазинів краси та здоров’я, що пропонує широкий асортимент товарів декоративної косметики, парфумерії, товари по догляду за обличчям та тілом, біжутерію, аксесуари, побутові товари, а також товари по догляду за малюками. Понад 8 мільйонів осіб є користувачами програми лояльності EVA МОЗАЇКА.

Сім років компанія EVA займає лідерські позиції, отримуючи нагороду Національної премії України Retail Awards «Вибір споживача». Наприкінці 2019 року Лінію магазинів EVA визнано «Кращим магазином краси та здоров’я» за версією міжнародного фестивалю-конкурсу премії «Вибір року-2019», у 2019 компанія отримала нагороду «Рітейлер року в drogerie» від Ukrainian Retail Association. Постійний проєкт допомоги передчасно народженим дітям «Orange Days в EVA!» приніс перемогу в конкурсі, ініційованому ООН в Україні Partnership for Sustainability Award 2018.

Також у 2019 році EVA отримала престижну нагороду від найбільшої міжнародної виставки у галузі приватних марок PLMA (Private Label Manufacturers Association), Нідерланди та нагороду “За лідерство в управлінні власними косметичними торговими марками” від виставки InterCHARM.

За 17 років компанія зросла до кількості понад  1000 магазинів по всій території України, представила більше 30 000 асортиментних позицій, а також започаткувала 40 власних торгових марок. Зараз штат співробітників мережі налічує понад 11 000 осіб. EVA дотримується найвищих стандартів роботи з клієнтами та високого рівня корпоративної культури, що відображено у моделі сервісу компанії: «EVA – це краща подруга, що дарує щастя бути собою». Додаткова інформація: https://eva.ua/

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
 • like
 • exciting
 • laugh
 • surprise
 • sad
 • angry