З України та Мексики: у Франківську художники розмалювали міст через колію (ФОТО)

Автор: Застава Максим

22 Сер, 2021 12:55

Поділитись публікацією
З України та Мексики: у Франківську художники розмалювали міст через колію (ФОТО)

В Івано-Франківську 22 серпня триває ЛРЗ-фест. У рамках фестивалю художники розмалювали пішохідний міст через колію.

До проєкту долучилися двоє художників з Харкова, а також їхній колега з Мексики, який зараз проживає у Львові, пише “Галка“.

“Пішохідний міст дуже класний. Тут прохідне місце і наскільки депресивно воно виглядало, коли тут нічого не було, і схожих місць в Україні більш ніж достатньо. Класно, коли в подібних локаціях може проходити така трансформація – вони можуть ставати красивими й не такими відразливими”, – ділиться художник Андрій Привалов.

За його словами, робота виконана приблизно на 50%. 21 серпня процес стартував й тривав вісім годин. Сьогодні приблизно за шість годин митці планують завершити.

Мексиканець Осмар Гарсія каже, що в Україні йому подобається. За його словами, у порівнянні з Мексикою, тут досі вчаться живому мистецтву – можна вступити в університет на спеціальності, де щось можна робити руками та буде багато свободи.

“У Мексиці більш комерційні спеціальності – все по бізнесу, по “сухих” науках. В Україні сучасні стани мистецтва дають багато можливостей та вільнодумства художникам, аби в поточних реаліях створювати цікаві роботи”, – ділиться Осмар Гарсія.

Теги: