Франківці з вадами зору отримали аудіоісторії про рідне місто (ФОТО)

Автор: Турій Роман

28 Січ, 2015 15:20

Франківці з вадами зору отримали аудіоісторії про рідне місто (ФОТО)

28 січня міській ораганізації Українського товариства сліпих передали понад пів сотні “126 цікавих історій про Станиславів, Станіслав та Івано-Франківськ”, які напередодні вийшли у форматі аудіозбірки.

Читайте також: У "Військовому містечку" капітально ремонтують двір (ФОТО)

Як повідомила голова правління Івано-Франківської міської організації Українського товариства сліпих Оксана Логвін, з 2010 року в офісі установи діє спеціальна комп’ютеризована бібліотека. У ній – чимало записів, однак аудіокниг про історію рідного міста ще не було.

“Ми живемо в цьому місті, і історію міста мають знати всі. Так прочитати – ми не можемо, а от слухати – дуже-дуже гарно. Історію якоїсь вулиці можна переслухати, і це відкладається”, – каже вона.

За словами мецената видання – нардепа Верховної Ради сьомого скликання, директора центру розвитку Івано-Франківська Руслана Марцінківа, аудіокнига дозволить людям з обмеженими можливостями дізнатися більше про рідне місто.

“Цих 126 історій про майже всі вулиці міста, будинки чи події – корисні для кожного франківця. А особливо для тих, хто не може отримати ці оповіді візуально. До речі з того резонансу, який виник у місті навколо цієї аудіокниги, бачимо, що її потрібно буде додатково тиражувати”, – говорить Марцінків.

В міському товаристві сліпих налічується понад 300 іванофранківців.

Як відомо, “126 цікавих історій про Станиславів, Станіслав та Івано-Франківськ” у форматі аудіозбірки презентували 14 січня.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...