З Вічевого Майдану забрали скандального “металевого монстра” (ФОТО)

Автор: Турій Роман

24 Тра, 2021 19:51

Поділитись публікацією
З Вічевого Майдану забрали скандального “металевого монстра” (ФОТО)

24 травня власники бетонно-металевої конструкції, котру розміщували на Вічевому майдані, забрали споруду. 

Про це інформує кореспондент “Галки” з місця події.
Минулої п’ятниці спеціально створена комісія Департаменту містобудування та архітектури спільно з Муніципальною інспекцією вийшли на вказаний об’єкт для огляду і визначення відповідності змонтованих та той момент конструкцій наявній в департаменті документації – затвердженого проєкту, але на місці події не було власників. 
Сьогодні, під час повторного виходу комісії, власники споруджуваного майданчику не тільки припинили роботи по його монтажу, але й розпочали демонтаж конструктивних елементів. Тож потреба в діяльності даної комісії відпала. Подальшу ж долю майданчика має вирішити міський виконавчий комітет, інформують “Галку” у профільному Департаменті.
Нагадаємо, Нагадаємо, днями не літник і не МАФ, а “всесезонний металевий монстр” з’явився на Вічевому майдані (ВІДЕО). Франківські активісти одразу ж почали вимагати демонтажу масштабної конструкції, а міський голова Руслан Марцінків в ефірі радіо “Західний Полюс” заявив, що не бачить проблеми у літнику та не розуміє критичних дописів про нього у соцмережах. Мовляв, їх замовляють конкуренти.