З’явився новий іронічний мультфільм про Обаму, Меркель і «Організацію Занепокоєних Націй»

Автор: Турій Роман

08 Sep, 2014 16:32

Поділитись публікацією
З’явився новий іронічний мультфільм про Обаму, Меркель і «Організацію Занепокоєних Націй»

У новому анімаційному ролику творці фантазують на тему телефонних переговорів між президентами України, США і канцлером Німеччини.

В Мережі зʼявився анімаційний ролик, який присвячений телефонним переговорам президента України Петра Порошенка, російського лідера Володимира Путіна, канцлера Німеччина Ангели Меркель та глави США Барака Обами, повідомляє ТСН.

Автори ролика фантазують на тему переговорів про ситуацію на Сході України поміж президентами країн. В описі до мультфільму йдеться про те, що “поки Меркель домовляється з Путіним про те, що вона скаже Порошенко у відповідь на появу російських танків в Україні, терористи Донбасу повним ходом організовують свої псевдореспубліки.

Порошенко намагається переконати Ангелу Меркель вжити термінових заходів і захистити Україну”. Канцлер Німеччини обіцяє йому зробити все можливе: наприклад, ввести нові санкції проти тещі московського міліціонера. Решта світових лідерів теж дуже заклопотані агресією Путіна і не можуть зрозуміти, чому Росія не зупиняє свою інтервенцію.