З’явився постер фільму “Фелікс Австрія” за романом Софії Андрухович

Автор: Людмила Баран

19 Гру, 2017 17:33

З’явився постер фільму “Фелікс Австрія” за романом Софії Андрухович

Компанія FILM.UA Group представила перший постер до фільму “Фелікс Австрія”. Це – екранізація роману Софії Андрухович, дія якого відбувається в Івано-Франківську.

На Зимовому кіноринку ОМКФ в рамках спільної презентації лінійки кінотеатральних проектів на 2018-2020 рік «Велікі екранізції та скажені історії» компаній FILM.UA Group і UFD було представлено перший постер історичного фільму «Фелікс Австрія», йдеться на сайті компанії.

Концепт-арт проекту учасникам презентували продюсерка картини Надія Зайончковська і авторка роману та співавторка сценарію Софія Андрухович.

 

Постер знайомить глядача з головними героїнями історії – українкою Стефанією, від імені якої ведеться розповідь, і панянкою Адель Анґер – наполовину полячкою, наполовину німкенею. Такими двох жінок, чиї долі переплелися в нерозривному зв’язку, побачила художниця Світлана Дорошева.

Розробляючи концепт-арт Світалана надихалася стилем модерн і плакатами чеського художника Альфонса Мухи. Якщо ж придивитися уважніше, крім головних персонажів на постері можна побачити і ті самі “кахлі”, якими прикрашали печі на Галичині, і знакові місця Станіславова – будинок «Сокола» та віллу Луцького.

Дія роману «Фелікс Австрія» розгортається у Станіславові (нинішньому Івано-Франківську) кінця ХІХ – початку ХХ століття. Звичайне місто на кресах «щасливої Австрії», в якому живуть, страждають, нероздільно закохуються, захоплюються наукою і шарлатанськими виступами всесвітньо знаних ілюзіоністів, розважаються на балах і карнавалах, ходять на шпацер і ховають таємниці у різьблених комодах. І на тлі епохи, яка для нащадків щораз більше обростатиме міфами про ідилічне життя, — долі двох жінок, що переплелися так тісно, як стовбури дерев – у нерозривному зв’язку, який не дає ні жити, ні дихати, ні залишитися, ні піти.

Нагадаємо, права на екранізацію роману «Фелікс Австрія» придбала FILM.UA Group. На даний момент фіналізуються домовленості з польськими партнерами по ко-продукції.

Згідно з попередніми домовленостями режисером фільму виступить Петро Домалевський – лауреат Гран-Прі 42-го Фестивалю польських художніх фільмів (м. Ґдиня 2017) за дебютну роботу «Тиха Ніч». Зйомки картини заплановано на 2018 рік.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...