З Європи в Азію й назад: франківець пробіг трансконтинентальний марафон (ФОТО)

08 Nov, 2021 14:35

Іванофранківець Денис Бондарчук-Грита сьомого листопада фінішував марафонську дистанцію на 43-му Стамбульському марафоні N Kolay 43. Istanbul Maratonu – єдиному у світі трансконтинентальному марафоні, що проходить одночасно в Європі та Азії.

Чоловік працює менеджером одного з прикарпатських гірськолижних курортів й раніше узагалі не задумовувався про участь у марафоні.

“Я завжди був активним, але подоланням марафонської дистанції загорівся вперше рік тому. За деякий час прийшло розуміння, що підготовка необхідна серйозна й я почав шукати кваліфіковану допомогу. Таким чином познайомився з Володимиром Юрчуком та Gutsul Running Club”, – розповів Денис

Сім місяців тренувань й спортсмен-любитель фінішував перший марафон за три години, 15 хвилин і 37 секунд.

“Денис дуже відповідально поставився до тренувань, чітко виконуючи поставлені задачі.
Такий підхід дозволив фінішувати Стамбульский марафон з прекрасним часом”, – прокоментував тренер Володимир Юрчук.

Довідково:
Стамбульський марафон – щорічний забіг на марафонську дистанцію в Стамбулі, Туреччина. Офіційна назва – N Kolay Istanbul Maratonu.
У марафонському старті та забігах-супутниках беруть участь близько 25 000 атлетів (1 473 учасники завершили марафонську дистанцію у 2020).
Старт та фініш Стамбульського марафону відбувається на проспекті Кеннеді у європейській частині Стамбула. Траса прокладена з європейської частини міста в азійську, перетинаючи затоку Золотий Ріг розвідним Галатським мостом, а протоку Босфор — Мостом мучеників 15 липня.
Основна ж дистанція пролягає берегом Мармурового моря.