З життєво необхідними подарунками: франківські студенти-медики завітали до онкохворих діток (ФОТО)

Автор: Застава Максим

22 Dec, 2021 10:06

З життєво необхідними подарунками: франківські студенти-медики завітали до онкохворих діток (ФОТО)

До Дня святого Миколая студенти та інтерни Івано-Франківського національного медичного університету завітали до онкохворих діток в обласну дитячу клінічну лікарню.

Студенти другого курсу 81-83 груп зі своїми кураторками доценткою кафедри мовознавства Марією Гуцол і старшими викладачками Ольгою Рудик та Ольгою Ящук вже третій рік організовують допомогу для діток онкогематологічного відділення івано-франківської обласної дитячої клінічної лікарні, йдеться на сайті ІФНМУ.

Цьогоріч вони зібрали понад сім тисяч гривень. На ці гроші закупили ліки, які так необхідні дітям. Придбали понад 80 систем для переливання крові, гепарин, дексалгін, преднізолон та інші препарати. В день Святого Миколая студенти разом зі своїми кураторками відвідали діток в цьому відділенні.

Привітали діток зі святом святого Миколая і лікарі-інтерни педіатри. Вони також завітали до онкогематологічного відділення обласної клінічної лікарні. Дітки були раді подарункам, а медичний персонал відзначив, що нове покоління лікарів має не тільки добрі професійні навички, але і є чуйними та добрими громадянами.

«Ми багато років робимо акції до Дня святого Миколая. Їздили в дитячі сиротинці зі студентами, які зараз вже інтерни, відвідували із подарунками реабілітаційний центр в Івано-Франківську також зі своїми студентами, які сьогодні вже навчаються на п’ятому та шостому курсах нашого університету, — говорить Марія Гуцол. — У час зимових Різдвяних свят просимо Бога, нехай всі діти та дорослі на нашій Землі будуть здорові, щасливі, ніколи не хворіють! Аби в нас не було війни! Побажаймо один одному добра, радості, щастя, і все у нас вдасться!».

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry