За 500 тисяч гривень: у Франківському ЦНАПі з’явилося обладнання для виготовлення ID-карток (ФОТО)

Автор: Жанна Головенко

03 Кві, 2024 20:15

Поділитись публікацією
За 500 тисяч гривень: у Франківському ЦНАПі з’явилося обладнання для виготовлення ID-карток (ФОТО)

Оформлення біометричних паспортів та ID-карток стало доступнішим у Центрі надання адміністративних послуг Івано-Франківська.

Про це пише “Галка” з посиланням на допис Івано-Франківської обласної військової адміністрації. 

У межах проєкту “Посилення стійкості громад у регіонах України”, що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні, завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії, франківський ЦНАП отримав ДМС-станцію для виготовлення біометричних паспортів та паспортів громадянина України нового зразка ID-карток. Вартість обладнання — понад 500 тисяч гривень.

Станція буде розташована на першому поверсі будівлі, що дозволить маломобільним групам населення, людям з інвалідністю скористатися послугами отримання ID-карток та біометричних паспортів. 

Заступник голови ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації CDTO Богдан Футерко, підкреслив, що відтепер Івано-Франківський ЦНАП відповідає вимогам безбар’єрності.

Довідково: Наразі ЦНАП надає понад 412 адміністративних та дозвільно-погоджувальних послуг, що робить його ключовим центром обслуговування громадян. На кожну послугу згідно вимог Закону України “Про адміністративні послуги” розроблено інформаційні й технологічні картки. Також надаються супутні послуги працюють poss-термінали, платіжні термінали самообслуговування та банкомат.

При зверненні до Центру надання адміністративних послуг Івано-Франківська та його територіальних підрозділів працює система електронної черги, талон на обслуговування суб’єкти звернення можуть отримати у приміщенні ЦНАП чи його територіальних підрозділах у терміналах самообслуговування.