“За час пандемії вперше поступають важкі кисневозалежні діти” – головна лікарка Городенківської лікарні

Автор: Зелінська Тетяна

21 Лют, 2021 12:44

Поділитись публікацією
“За час пандемії вперше поступають важкі кисневозалежні діти” – головна лікарка Городенківської лікарні

COVID-відділення у Городенківській лікарні переповнені.

Про це виданню «Край» розповіла головна лікарка Олександра Косовець, інформує “Галка”:

– Довелося вчергове перепрофільовувати неврологічні ліжка під інфекційні. Вперше за весь період ковіду поступили важкі кисневозалежні діти, в тому числі двоє до року. Сьогодні всі 120 інфекційних ліжок заняті, 6 реанімаційних заняті, розгорнули ще два додаткових. За останній місяць ми купили ще два апарати ШВЛ та отримали від Центру здоров’я ще один, на цей момент усі зайняті. Всі 7 хворих, які перебувають у реанімаційному відділенні, важкі. Одна хвора померла. Таких важких ускладнень, які спостерігаються зараз, не було впродовж усього періоду ковіду.

Лікування ускладнених випадків договартісне, деякі препарати доводилось збирати з усіх аптек. Ця хвиля ковіду буде важкою. Напевно, вірус дуже сильно мутував, адже є випадки, коли хворі взагалі не відчули що в них є серйозні проблеми в легенях, а прояви мінімальні. Субфібрильна температура 37,1-37,2 – багато людей не звертать на неї увагу і продовжують відвідувати громадські місця без обстеження ПЛР.

Серйозною проблемою є також те, що всі змучились і перестали міряти температуру взагалі перед тим як іти на роботу чи до школи. Наша безвідповідальність насамперед перед собою, перед родиною, колективом в якому працюємо може обернутись трагедією. Вчергове прошу – обов’язковий попередній запис до лікарів, на обстеження. Не створюйте живих черг, бо після перебування в такій черзі найбільший ризик захворіти або розповсюдити інфекцію.

Бережіть здоров’я своє і своїх ближніх, дотримуйтеся рекомендацій лікарів!

Головне фото ілюстративне