За день понад 50% франківських батьків зареєстрували дітей до школи через електронну чергу

Автор: Зелінська Таня

02 Бер, 2021 13:40

За день понад 50% франківських батьків зареєстрували дітей до школи через електронну чергу

Цьогоріч в Івано-Франківську запровадили нову систему запису дітей до першого класу. Реєструватимуть першачків онлайн за допомогою сучасної та безпечної системи на сайті school.bloqly.com.

Стартувала програма онлайн-реєстрації 1 березня, а триватиме до 29 травня. Втім, вже зараз у батьків виникає багато питань «як», «якщо?», і т.п.. Ось тут за посиланнями список найпоширеніших запитань та відповідей на них: Що треба знати, аби зареєструвати дитину до 1 класу.

Реєструватимуть дітей переважно з прив’язкою до місця проживання. Однак, винятками будуть діти, в яких старший брат чи сестра вже навчається в обраному освітньому закладі, а також діти, в яких там працюють батьки, інформує “Галка” з посиланням на сайт мера.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЬ? 

  1. Батьки/відповідальні особи обирають один чи декілька освітніх закладів, які належать до територіального округу й де навчатиметься дитина;
  2. В період від 1 березня до 29 травня подають заявку на реєстрацію дитини на сайті school.bloqly.com
  3. Впродовж 10 днів заносять документи до обраного освітнього закладу.

Детальна відеоінструкція за посиланням: ТУТУвага! Якщо раптом немає можливості через технічні причини це зробити самостійно – можна звернутись в ці ж освітні заклади, й адміністратор допоможе Вам пройти цю реєстрацію.

“Станом на сьогодні до перших класів зареєстрували 1838 діток. Це вже понад 50%. Пройшла буквально доба і така велика кількість батьків змогла зареєструвати своїх дітей. Це все завдяки спільній праці міської влади, керівників закладів освіти та реєстраторів”, – звітує директор департаменту освіти та науки Ігор Максимчук.

Він також наголошує, що зараз триває реєстрація лише тих діток, які цьогоріч йдуть у перший клас.

“Подача онлайн-заявки унеможливлює будь-які фальсифікації зарахування діток, а також полегшує сам процес реєстрації для батьків та працівників освіти. Я наголошую, що ця система знаходить на платформі блокчейн, завдяки чому не вдасться ні видалити дані, ні редагувати чи підробляти їх”, – розповідає заступниця міського голови з питань освіти Вікторія Дротянко.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків розповідає, що  система онлайн реєстрації, яку запровадили цьогоріч – це хороший досвід для Франківська:

“Подивимось, як цього року спрацює ця система в нашому місті. Адже є міста в Україні, де онлайн реєстрація вже активно функціонує. Це лише перший крок. А в майбутньому плануємо запровадити онлайн систему для зарахування у всі класи. Тоді ми конкретно будемо знати та яка ситуація в тій чи іншій школі”.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...