За добу в АТО троє військових загинуло, 27 поранено

Автор: Людмила Баран

10 Лип, 2014 09:20

Поділитись публікацією
За добу в  АТО троє військових загинуло, 27 поранено

За минулу добу в зоні проведення антитерористичної операції відбувалися зіткнення українських силовиків з членами незаконних збройних формувань, обстріли блок-постів сил АТО.

Прес-центр АТО повідомляє, що обстановка на території Донецької та Луганської областей залишається напруженою. Терористи вчора вели бойові дії з використанням важкого озброєння та бронетехніки. Найбільш складна обстановка зберігається в районах н. п. Донецьк, Горлівка, Луганськ, Антрацит, Краснодон.

Впродовж доби бойовики мінували автомобільні та грунтові дороги по яким можуть пересуватися підрозділи сил АТО. Терористи й надалі проводять обстріли житлових кварталів та звинувачують у цьому українських військових. Також вони вербують до свого ополчення місцеве населення та організовують підготовку й формування нових загонів бойовиків.

Терористи продовжують проводити провокаційні акції, обстрілюють мирних мешканців, руйнують об’єкти інфраструктури. Це спрямовано на формування негативного відношення до керівництва держави та її Збройних Сил, дискредитації їх на світовому рівні.

23.40 здійснено обстріл з кулемета машини Урал в районі населеного пункту Муратово, авто потрапило в засідку. В ході бою 1 військовослужбовець загинув і 3 було поранено.

0.10-0.20 – здійснено обстріл з АГС-17 та стрілецької зброї один з блок постів на Луганщині. У відповідь було відкрито вогонь з мінометів та стрілецької зброї. Під час бою в полон було взято одного бойовика. Втрат нема.

0.35 – 0.40 здійснено обстріл одного з блокпостів в районі населеного пункту Металіст.

1.00 в ході проведення спеціальних дій в районі Сіверськ піхотинці вступили у вогневий контакт з бойовиками . В результаті бою знищено 2 мінометних розрахунки та зруйновані фортифікаційні споруди бойовиків. В ходів бою було поранено 2 військовослужбовці, пошкоджено 1 танк.

21.05 -21.15. здійснено обстріл зі стрілецької зброї блокпосту в районі н.п. Соболівка. Втрат нема.

21.30 на фугасі підірвався БТР-80 в районі н.п. Червона зоря. 2 військовослужбовці загинуло, 6 поранено.

21.15 -21. 50 здійснено мінометний обстріл та обстріл зі стрілецької зброї (ПКМ, СВД) в напрямку н.п. Довжанський зі сторони села Бірюково. Поранено 7 військовослужбовців. З них 2 у важкому стані. 4 поранених належать ДПС.

За добу загинуло 3 військовослужбовці та поранено 27 військовиків.