За допомогою Telegram-ботів кіберполіції вдалося заблокувати понад 3 тисячі ворожих інтернет-ресурсів

Автор: Костинюк Олександр

02 Чер, 2022 11:58

Поділитись публікацією
За допомогою Telegram-ботів кіберполіції вдалося заблокувати понад 3 тисячі ворожих інтернет-ресурсів
Загальна аудиторія заблокованих ресурсів становила понад 23 млн осіб.

Читайте також: Рятувальну операцію в Умані завершено: 23 загиблих, з яких 6 дітей

Про протистояння в інформаційному просторі та про роботу кіберполіції в умовах війни розповів Голова Національної поліції України Ігор Клименко в інтерв’ю інформаційному агентству «Українські новини», пише “Галка”.
 
Ігор Клименко повідомив про використання створених кіберполіцією ботів та кооперацію правоохоронців і громадян у боротьбі з агресором в інформаційному просторі.
 
«Завдяки небайдужості людей нам вдалося заблокувати більше 3 тисяч ворожих ресурсів із загальною аудиторією понад 23 млн осіб. Вся країна піднялася для того, щоб інформаційні ресурси російських окупантів не працювали», – зазначив глава Нацполіції.
 
Через бот https://t.me/stopdrugsbot громадяни надсилають посилання на ворожі канали, групи та профілі у соцмережах та месенджерах.
 
Далі для блокування диверсійних ресурсів використовується канал https://t.me/stoprussiachannel, там висвітлюються детальні інструкції, як це зробити.
 
Також Голова Нацполіції розповів про роботу підрозділу за напрямком відбиття атак ворога у кіберпросторі.
 
«Минулого року, коли були кібератаки на наші сервіси та органи, ми підключилися з усіма відповідними структурами. Це і СБУ, Мінцифри, Держспецзв’язку, Нацполіція. Був створений спільний центр для захисту від кібератак. І дійсно: з початку війни цих атак було достатньо багато, і наш департамент Кіберполіція працює в цілодобовому режимі».

Теги: