За два роки кількість комунального транспорту у Франківську має сягнути 50%, – Марцінків

Автор: Турій Роман

17 Лют, 2019 12:04

За два роки кількість комунального транспорту у Франківську має сягнути 50%, – Марцінків

Про це міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків заявив в ефірі ОТБ “Галичина”.

Читайте також: Європа профінансує нове обладнання для трьох профучилищ Івано-Франківська

Марцінків має надію, що до липня в місті з’являться ще два нові комунальні автобусні маршрути. Він наголосив, що вже нині частка комунального транспорту на ринку перевезень становить 24%. За два роки він має сягнути 50%.

“Є тертя і спротив приватних перевізників, їм це не подобається, хоча ми знаходимо певний компроміс. Бо замістити повністю транспорт одномоментно ми не можемо. Щоби повністю був у Франківську комунальний транспорт, потрібно 160-180 великих автобусів. Ясно, що ні один бюджет такого навантаження не витримає. Тому ми будемо щороку купувати по 30-35 одиниць і вводити 2-3 маршрути і за декілька років матимемо величезно мережу комунального транспорту”, – каже мер.

Нагадаємо, недавно в місті запустили три комунальні автобусні маршрути – 27, 41К і 55 (поїде 11 березня). На ньому їздять виключно нові великі автобуси, проїзд коштує чотири гривні.

Також Марцінків зазначив, що йде активне оновлення тролейбусного парку. 29 нових чекають з Білорусі. Вони матимуть змогу їздити кілометр на автономному ході. Також у 2019 чекають 16 бувших у вжитку тролейбусів.

Нагадаємо, проїзд у тролейбусах з першого квітня складе чотири гривні.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...