За два роки в Україні буде вдвічі менше прокурорів, розпочнуть з районних

Автор: Турій Роман

15 Jun, 2015 12:56

Поділитись публікацією
За два роки в Україні буде вдвічі менше прокурорів, розпочнуть з районних

До 2017 року працівників прокуратури скоротять удвічі Сакварелідзе.

Про це сьогодні на конференції, присвяченій судовій реформі, повідомив заступник генерального прокурора Давид Сакварелідзе, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

“На сьогоднішній день у нас рекордна кількість прокурорів, але для того, щоб скоротити і довести до європейських стандартів кількість прокурорів, потрібні справедливі стандарти скорочення. Нами було прийнято рішення використовувати ті положення, які закладені в новому законі про прокуратуру, і вже запустити скорочення. До кінця 2017 загальна чисельність прокурорських працівників не повинна перевищувати десять тисяч “, – сказав він.

За його словами, на сьогоднішній день кількість прокурорських працівників становить 18500 осіб, з яких 15 тисяч – так звані оперативні прокурорські працівники. “Це навіть більше, ніж у Росії”, – уточнив він.

Сакварелідзе додав, що прийнято рішення розпочати оптимізацію штату на місцевому рівні. На даний момент в Україні діють 638 районних прокуратур, замість яких будуть створені місцеві прокуратури. “Їх кількість не буде перевищувати 178 місцевих прокуратур. Весь менеджерський склад таких прокуратур, а це місцеві прокурори та заступники, будуть набиратися через відкритий конкурс”, – сказав він.