За якими критеріями обирати футболку?

27 Sep, 2023 12:27

Поділитись публікацією
За якими критеріями обирати футболку?

Футболки є базовими та універсальними елементами гардероба, які є у кожного, незалежно від віку й статі. Може здаватися, що вибрати хорошу річ досить легко. Але якщо докласти трохи відповідальності, то можуть з’явитись деякі нюанси під час вибору.

Чи якісний матеріал і фурнітура, чи підходить за стилем і характеристиками користувачу, чи присутній друк на футболках у Львові – основні пункти, на яких треба зосередити увагу. Є деякі правила, яких слід дотримуватися під час вибору чоловічої та жіночої футболки.

Вибір футболки

Для того щоб футболка була якісна, практична й красива, варто вивчити наступні пункти.

 1. Користувач збирається купувати футболку чи майку. Майки – це хороший варіант для відпочинку, спортивних занять, але ні в якому разі не підійде для роботи. Інша річ – футболка, чудово підійде для більшості заходів. Зараз навіть іноді цей елемент гардероба одягають на ділові переговори та весілля.
 2. Наявність v-подібного чи u-подібного вирізу. Це залежить від власних вподобань, але головне, щоб він не був дуже великим.
 3. Відповідна довжина рукавів. Вони можуть бути короткими чи довгими. Якщо це довгий варіант, то зап’ястя повинні закриватися, а також рукави не повинні перекривати долоні. У короткому варіанті вони не повинні бути довшими ніж середина біцепса.
 4. Велике значення віддавайте матеріалу. Чудовим варіантом стануть вироби з бавовни, поліестеру, льону чи віскози.
 5. Дивіться на крій та розмір. Не обирайте дуже вільний та дуже обтиснутий одяг. Вибирайте середню за цими показниками річ. А краще за все орієнтуйтеся в розмірі по довжині плечей.
 6. Обирайте оптимальну довжину виробу. Футболка не повинна виходити за лінію ременя й закривати сідниці.
 7. Вибирайте найбільш відповідний колір. Універсальними варіантами будуть білі, сині, сірі та чорні футболки. Якщо обираєте варіанти з принтом, то тут варто розраховувати на моду, індивідуальний смак та поєднання з іншими елементами гардероба.
 8. Наявність брендингу. Великий логотип чи надписи на речах привертають занадто багато уваги. Тому краще такий варіант відкласти.
 9. Чи використовується якісна фурнітура. Якщо наявна кишеня, то вона повинна бути якісно прошитою. Також ґудзики мають бути якісними та міцними.

Обов’язково виконуйте порівняння цін, адже іноді навіть речі одного виробника можуть коштувати по-різному. Обов’язково вибирайте якісну річ, а не віддавайте перевагу стильній.

Як прати футболки?

Щоб футболка залишалася довго в хорошому стані, її потрібно правильно прати:

 • використовуйте температурний режим 30-40 градусів;
 • вивертайте футболку перед пранням;
 • використовуйте делікатний чи ручний режими;
 • віджим потрібно проводити на середньому чи мінімальному варіанті обертів.

Періть разом речі тільки подібних кольорів, щоб не зіпсувати їх.

ПРОМО