За кампанію Олександра Шевченка заплатили його працівники, односельчани і кредитори, – ЧЕСНО

Автор: Зелінська Таня

29 Бер, 2019 18:07

За кампанію Олександра Шевченка заплатили його працівники, односельчани і кредитори, – ЧЕСНО

Кандидатові в президенти Олександрові Шевченкові мільйони на кампанію дали працівники його підприємств, директорка курорту “Буковель”, студентка і односельчанин.

Читайте також: Став відомий остаточний перелік кандидатів у парламент від Івано-Франківська

Кандидат в Президенти Олександр Шевченко назбирав на кампанію 61,1 мільйон гривень. Більше половини, 38,5 мільйонів, перерахувала партія “УКРОП”, яка висунула Шевченка в Президенти. Звідки такі гроші, не буде відомо ще довго. Фінансові звіти за перший квартал партія подасть аж у квітні – на початку травня, пише “Галка” з посиланням на ЧЕСНО.

А далі йдуть 25 внесків по 1,6 мільйони – 250 тисяч. Серед семи осіб, які перерахували 1,6 мільйони – ГО “Громадський рух Олександра Шевченка “Країна гідності і правди“.

750 тисяч перерахувала одна з керівників курорту “Буковель”, яким до депутатства керував кандидат Олександр Шевченко, Галина Колибабюк.

Донора Роман Родзоняка з Яремчі Шевченко вказав у декларації. Депутат винен Родзоняку більше мільйона.

1,6 мільйони перерахував Андрій  Леонідович Шевченко. В 2015 році такий балотувався до франківської облради від “Партії простих людей”. Чи є в нього якийсь бізнес і спроможність виділити мільйон на виборчу кампанію невідомо.

Не знайти бізнесу і в інших п’ятьох спонсорів, які перерахували 1,6 мільйонів.

Є четверо донорів, які живуть в Івано-Франківську і Яремчі. Вони перерахували Шевченкові від 800 тисяч до 1,5 мільйона. Їх об’єднує те, що вони як ФОПи, які здають в оренду спортивний інвентар. Мова йде про донорів Марту ПасєкуТараса ШаварськогоГалину Шаварську і Оксану Колісник.

Мільйон Шевченкові перерахувала, ймовірно, студентка перших курсів Прикапратського національного педагогічного університету Ярина Данилів.

Односельчанин Шевченка ФОП Ігор Петруняк теж перерахував Шевченкові мільйон.

Як раніше писала “Галка”, кандидат на посаду президента і народний депутат Олександр Шевченко за 2018 рік та перші два місяці 2019-го витратив на телевізійну рекламу понад 100 мільйонів гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кандидат Шевченко заплатив за пост у Facebook 10 тисяч доларів США, – ЧЕСНО

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry