За кого би проголосували франківці, якби місцеві вибори відбулися цієї неділі (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

03 Dec, 2019 11:21

Поділитись публікацією
За кого би проголосували франківці, якби місцеві вибори відбулися цієї неділі (ФОТО)

Під час соцопитування мешканці Івано-Франківська сказали, за кого віддали б свої голоси, якби провести місцеві вибори найближчої неділі. 

Читайте також: Марцінків провів у соцмережах опитування щодо доцільності ремонту міських доріг

Про це третього грудня на пресконференції розповів керівник Соціологічної групи “Рейтинг” Олексій Антипович.

У ході заходу представили результати спеціального дослідження про “Суспільно-політичні настрої жителів Івано-Франківська”, інформує “Галка”.

“Наша компанія займається опитуваннями мешканців України давно. По всій країні ми питаємо людей про задоволеність їхнім життям та політичні настрої. Ці опитування – ініціатива нашої соціологічної групи. Сьогодні ми презентуємо настрої франківців”, – каже Олексій Антипович.

У ході дослідження опитали 1200 іванофранківців, вибірка репрезентативна серед людей віком 18 років і старше. Опитування проводили 16-24 листопада 2019 року.

Так лідером електоральних уподобань франківців на виборах міського голови є діючий мер Руслан Марцінків. Його готові підтримати 83,3% тих, хто визначився і має намір взяти участь у виборах.

За Олександра Шевченка віддали б свої голоси 3,9% респондентів, Віталія Мерінова – 2,3%. Рейтинг інших кандидатів – менше 2%. Тих, хто ще не визначився із вибором, – 6-7%.

“Бачимо абсолютну тотальну перевага діючого міського голови Руслана Марцінківа. 91% опитаних франківців задоволені діяльністю Марцінківа. Також три чверті міста вважають, що мер виконав свої передвиборчі обіцянки. Для Марцінківа зараз – це пік. Більше ніхто в Україні з міських голів немає такої підтримки”, – зазначив Антипович.

Крім того 76% опитаних висловили однозначну готовність взяти участь у виборах мера та міської ради, якби вони відбулися найближчим часом.

Лідером політичних сил на виборах до муніципалітету є партія “Свобода”. За неї готові віддати голоси майже половина тих, хто визначився і має намір голосувати – 38 %.

21% – проголосували б за партію “Слуга народу”. 8% – за партію “Європейська солідарність”, 6,8% – за “Голос”, 5,2% – за “Батьківщину”. Рейтинг інших політичних сил – менше 2%. Тих, хто не визначився із вибором, – 6-7%.