За крок до мільйону: франківців закликали писати матеріали на Вікіпедію

Автор: Застава Максим

04 Лют, 2020 17:45

За крок до мільйону: франківців закликали писати матеріали на Вікіпедію

У межах проведення Вікімарафону-2020 з нагоди 16-річчя української Вікіпедії днями в місті Івано-Франківську була проведена зустріч представників правління «Вікімедіа Україна» Наталії Тимків та Ігоря Туржанського.

Читайте також: У Франківську нагородили вісьмох учнів, які склали ЗНО на 200 балів (ФОТО)

Зустріч відбувалась у приміщенні Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Директор центру Богдан Томенчук у привітальному подякував за залучення освітнього простору до просування української Вікіпедії на Прикарпатті.

На зустрічі побували представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Івано-Франківській області, а саме заступник директора Володимир Ковальчук і головний спеціаліст відділу комунікації та правового просвітництва Наталія Шотурма, науковці й магістранти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, експерти місцевого самоврядування, представники НУО та студенти-пратиканти, які проходять практику в Регіональному центрі з надання БВПД в області.

Володимир Ковальчук подякував за запрошення, а також розповів про довідково-інформаційну платформу правових консультацій «WikiLegalAid», яка була створена у 2016 році Координаційним центром з надання правової допомоги. Робота WikiLegalAid базується на роботі української Вікіпедії, тому представникам БПД будо дуже цікаво дізнатися про особливості сайту та обговорити про можливості співпраці.

Представниця правління «Вікімедіа Україна» Наталія Тимків наголосила, що даний захід проводиться з метою досягнення позначки в 1 мільйон статей, тому організатори закликають усіх написати бодай одну статтю у Вікіпедію, щоб якнайшвидше досягнути бажаного результату.

До слова, такі вікізустрічі проходять по всій Україні.

Була представлена презентація, в ході якої проводилися дискусія на різні теми, починаючи від правдивості інформації розміщеної на сайті та закінчуючи авторськими правами на статті у Вікіпедії.

Після закінчення дискусій слухачам надали можливість стати маленькою частиною електронної енциклопедії, зокрема кожний із присутніх за допомоги спеціалістів створив свій обліковий запис та спробував написати власну статтю.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...