За Кубок Яни Клочкової на Прикарпатті змагалися півсотні дітей (ФОТО)

Автор: Дубінець Вікторія

26 Лют, 2018 07:44

Поділитись публікацією
За Кубок Яни Клочкової на Прикарпатті змагалися півсотні дітей (ФОТО)

Майже півсотні дітей з цілої України взяли участь у Всеукраїнському дитячому турнірі з гірськолижного спорту на “Кубок Яни Клочкової”.

Це традиційні змагання, які відбуваються у туристичному комплексі «Буковель». Учасниками є наймолодші – діти, віком від 3 до 6 років, пишуть Вікна.

Захід проводиться вже сьомий рік поспіль, його ініціатором є олімпійська чемпіонка з плавання Яна Клочкова. Спортсменка вважає, що цей турнір – один з способів виховати майбутніх олімпійських чемпіонів ще з раннього дитинства.

«Зараз дуже мало відбувається подібних змагань, які безпосередньо заохочують дітей до подальшої спортивної кар’єри. Для кожної дитини важливо досягати своєї мети і цей турнір якраз у цьому допомагає», – каже Яна.

Діти змагалися на швидкість і точність подолання траси.

“Наш турнір повністю нагадує змагання в олімпійській дисципліні слалом гігант, просто траса коротша і значно менше воріт. Якщо в типових змаганнях учасники проїжджають тридцять-сорок воріт, то тут їх було всього сім”, – розповів організатор змагань Святослав Вережак.

Організатори фіксували точний час подолання дистанції. Маленький спортсмен із Закарпаття навіть поставив місцевий рекорд – подолав 50-метрову трасу із перешкодами за 15 секунд. Найбільше учасників було саме з Закарпаття, діти спеціально приїхали до Буковелю, щоб продемонструвати свої вміння.