За минулий рік до служби зайнятості звернулось понад 19 тисяч прикарпатців

Автор: Зелінська Таня

18 Січ, 2019 07:11

За минулий рік до служби зайнятості звернулось понад 19 тисяч прикарпатців

На Івано-Франківщині за допомогою в пошуках роботи до обласної служби зайнятості протягом 2018 року звернулися 19,8 тисяч осіб, яким надано статус безробітного.

Читайте також: Прикарпатців нагородили відзнаками від Президента (ФОТО)

Посилення співпраці служби зайнятості з роботодавцями сприяло збільшенню кількості вакансій, поданих до служби зайнятості області, до 47,6 тисяч одиниць, з них 42,8 тисячі – укомплектовано службою зайнятості.

«Протягом минулого року за сприяння служби зайнятості працевлаштовані 42,9 тисяч осіб. Зокрема на нові робочі місця з компенсацією роботодавцю єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування взято на роботу 1029 осіб. Крім того, за сприяння служби зайнятості 74 безробітних стали підприємцями, отримавши виплату допомоги по безробіттю одноразово на відкриття власної справи», – зазначив директор Івано-Франківського обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

Набували нових професій та підвищували кваліфікацію 6,9 тисяч осіб. До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 10,6 громадян, інформує “Галка” з посиланням на ОДА.

На 1 січня 2019 року кількість зареєстрованих безробітних становила 8,1 тис. осіб, з яких 7,1 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю у грудні 2018 року становив 2426 гривень.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry