За наступні два тижні комунальники планують демонтувати ще дев’ять літників

Автор: Людмила Баран

05 Aug, 2014 11:04

Поділитись публікацією
За наступні два тижні комунальники планують демонтувати ще дев’ять літників

У списку літніх майданчиків,  призначених до ліквідації, залишилося ще 9 об’єктів.

Читайте також: Василіянок розвантажать, а Тарнавського навантажать: нові зміни руху у Франківську

Всього, згідно з рішенням виконкому, у місті мали демонтувати 37 тимчасових споруд, які були встановлені без дозволу міської ради.

Для роботи з ними були створені три рейдові групи від Департаменту комунального господарства, транспорту і звязку. Про це повідомив директор інстанції Михайло Смушак на оперативній нараді міського голови 5 серпня.

За його словами, силами самих підприємців було знесено 10 споруд. Два літні майданчики, все-таки, до кінця літа встигли отримати дозвіл. Власники  ще двох для цього подали документи в міську раду. Один підприємець подав до суду.

Десять майданчиків розміщені на приватній чи орендованій території, тому їх не можуть демонтувати.

З тих, що залишилися у списку,  частину погодились демонтувати самі власники. Залишилося 9, які працівники Департаменту комунального господарства планують знести за наступні два тижні.

Крім того, керівник Департаменту Михайло Смушак зауважив, що минулого тижня на демонтаж майданчика не прийшли правоохоронці. Він попросив представників МВС посприяти комунальникам  і забезпечити присутність на подібних заходах хоча б двох міліціонерів.

Теги: