“За останні роки уряд Гройсмана скерував на медицину Прикарпаття близько 300 млн грн”, – Шкварилюк

Автор: Турій Роман

27 Чер, 2019 14:37

“За останні роки уряд Гройсмана скерував на медицину Прикарпаття близько 300 млн грн”, – Шкварилюк

Народний депутат України Володимир Шкварилюк прокоментував інформацію про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку в частині видатків на галузь охорони здоров’я Івано-Франківської області.

«Медицина області отримає не додатково 50, 2 млн.грн., як повідомляли окремі ЗМІ, а значно більше”, – наголосив Шкварилюк “Галичині”.

Він зазначив, що відповідно до урядового Розпорядження від 05 червня 2019 року № 365-р на медичну галузь Івано-Франківської області передбачені наступні надходження:

– 28 млн.грн. на відділення екстреної медичної допомоги Обласної клінічної лікарні в м. Івано-Франківськ по вул. Федьковича, 91;

– 14,8 млн.грн. на придбання реанімобіля класу С для Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні;

– 1 млн.грн. на ремонт в Обласній психоневрологічній клініці;

– 6 млн.грн. на придбання сучасного магнітно-резонансного томографа для комунального закладу «Прикарпатський онкологічний центр»;

– 6 млн. грн. на цифрового рентген апарату для міської клінічної лікарні №1 міста Івано-Франківськ;

– 1,85 млн.грн. на ремонт дитячого та поліклінічного відділень Тлумацької ЦРЛ Тлумацького району Івано-Франківської області.

За словами народного депутата, завдяки наполегливості медиків, які звернулися до нього, йому вдалося посприяти у виділенні вказаних коштів через Комітет з питань бюджету ВРУ та Прем’єр міністра України Володимира Гройсмана. Така практика дала змогу за останні роки залучити близько 300 мільйонів гривень на розвиток медичних закладів Івано-Франківської області.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry