За перший тиждень роботи «Гуманітарна пошта України» відправила 22 тонни волонтерських вантажів

Автор: Турій Роман

22 Aug, 2014 12:18

Поділитись публікацією
За перший тиждень роботи «Гуманітарна пошта України» відправила 22 тонни волонтерських вантажів

За перший тиждень роботи «Гуманітарної пошти України» найбільші волонтерські організації безкоштовно відправили 22 тонни гуманітарної допомоги через відділення «Нова Пошта». Ці посилки призначені солдатам української армії, які несуть службу на передовій, і мешканцям постраждалих міст через збройні сутички.

Читайте також: "Нова пошта" тестує доставку безпілотниками

Найчастіше, відправки йдуть з Києва, Дніпропетровська та міст Західної України. Середня вага волонтерської відправки складає близько 120 кілограмів вантажу. На схід передають засоби захисту, одяг та взуття, продукти харчування та питну воду, засоби гігієни та медикаменти.

Сьогодні в програмі «Гуманітарна пошта України» беруть участь 39 найбільш впливових волонтерських організацій та особистих ініціатив з усієї країни, включаючи такі відомі проекти, як «Крила Фенікса», «Армія SOS», «Автомайдан», «Повернись Живим», «Народний Тил», «Підтримай Армію України», «Волонтерська сотня», «Схід SOS». Серед них такі легенди, як Петро Дудник, Андрій Хліборіз, Анна Майборода та багато інших волонтерів, які щотижня відправляють тонни гуманітарної допомоги.

«Гуманітарна пошта України» – потрібна і правильна ініціатива, яка з’явилася вчасно. Зараз волонтери відправляють нашим бійцям в зону АТО величезну кількість допомоги, яка обчислюється тоннами. Після того, як «Нова Пошта» взяла на себе доставку наших вантажів, ми почали економити зібрані кошти, а це значна сума грошей, яка буде витрачена на закупівлю необхідних речей українським солдатам», – коментує ініціативу Роман Сініцин, волонтер групи «Народний Тил».

«Перебуваючи лідером на ринку доставки України, ми не могли залишатись осторонь і заплющувати очі на ситуацію, що склалася в країні. Тому ми прийняли рішення доставляти гуманітарні вантажі для волонтерських організацій безкоштовно. Це наш обов’язок, це те, що ми вміємо робити найкраще і будемо робити і далі, поки в країні не запанує мир і порядок. Зараз вкрай важливо, щоб увесь великий бізнес брав участь у підтримці нашої армії та людей, які постраждали під час збройного конфлікту. Бізнес повинен взяти на себе посильну відповідальність за відновлення інфраструктури східного регіону та економіки України в цілому», – коментує ініціативу компанії В’ячеслав Клімов, генеральний директор і співвласник компанії «Нова Пошта».