За словами Марцінківа з відбудовою пішохідного моста на Пасічну проблеми, оскільки він частково розташований у Загвізді. Це – неправда

Автор: Вадим Войтик

13 Лип, 2023 11:28

Поділитись публікацією
За словами Марцінківа з відбудовою пішохідного моста на Пасічну проблеми, оскільки він частково розташований у Загвізді.  Це – неправда

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків стверджує, що з відбудовою частково зруйнованого пішохідного мосту на Пасічну є проблеми, оскільки він частково збудований на території сусідньої, Загвіздянської ОТГ. “Галка” з’ясувала, що це – неправда.  

За словами міського голови, проблема в тому, що, якраз місце, де обвалилася опора, і берег під нею не є територією Франківської громади, а Загвіздянської. Тож проблему треба вирішувати спільно. 

“Тому є проблема з використанням коштів. Можливо знову хтось відремонтує господарським методом”, – цитує Марцінківа під час його ранкового ефіру на радіо “Західний полюс” Репортер.

Мер запевняє, що наразі неназваною львівською експертною організацією проводиться обстеження, аби виробити рекомендації з відновлення споруди. Зокрема є питання по стану інших опор.

“Цей пішохідний будувався свого часу господарським методом університетом нафти і газу, із залученням організацій, які займаються нафтобурінням. Це було більше 20 років тому. На цей міст взагалі є дуже мало документації”, – каже Руслан Марцінків.

Як з’ясувала “Галка”, інформація від міського голови Івано-Франківська щодо розташування моста є неправдивою. І опори, і обидва береги річки Бистриця-Солотвинська, де розташований пішохідний міст, є на території Івано-Франківської ОТГ.

В цьому можна пересвідчитися на схемі розмежування із Загвіздянською громадою, на Генеральному плані Івано-Франківська та на державній кадастровій карті. 

“Галка” звернулася за коментарем до голови Загвіздянської ОТГ Володимира Ружанського. Той пообіцяв надати коментар з цього приводу незабаром. 

Нагадаємо, через підйом води у Бистриці Солотвинській ушкодження і часткового руйнування зазнав пішохідний міст на Пасічну (ФОТО, ВІДЕО). Міський голова того ж дня заявив, що над відновленням переходу працюватиме ЛРЗ. При цьому директор Івано-Франківського “Локомотиворемонтного заводу” Руслан Терешко заявив, що не знає, на яких умовах і в якому обсязі підприємство буде залучене до відновлення пішохідного моста на Пасічну.

Читайте також: Марцінків дав доручення “позадувати” ями на дорогах (ФОТО)