За сьогодні прикарпатські вогнеборці дев’ять разів ліквідовували пожежі сухої трави

Автор: Єва Жасминова

19 Лип, 2022 19:47

Поділитись публікацією
За сьогодні прикарпатські вогнеборці дев’ять разів ліквідовували пожежі сухої трави

На Прикарпатті рятувальники ліквідували пожежі сухої трави

19  липня станом на 16:00 прикарпатські рятувальники здійснили 9 виїздів на ліквідацію загорань сухої трави та сміття на території області.

Найбільше таких пожеж сьогодні виникло на території Солотвинської , Старобогородчанської, Богородчанської,  Обертинської, Ямницької   ТГ  Івано-Франківського району, а також на території  Надвірнянської та П’ядицької ТГ.

А у селі Пациків Вигодської ТГ Калуського району рятувальники погасили пожежу сухої трави, площа якої складала 1500 м.кв,  та не допустили її розповсюдження на більш значну площу.

«Усіх цих загорань можна б було уникнути, якби мешканці Івано-Франківщини не нехтували застереженнями рятувальників та не допускали порушень правил пожежної безпеки. Іноді через такі пожежі гинуть та травмуються люди, горить майно, нажите роками. А ще прикро, що через людську недбалість та необережність, витрачається значний людський  та фінансовий ресурс, особливо, коли в нашій країні тривають бойові дії.  Шановні громадяни, не допускайте таки порушень в подальшому, бережіть природу від вогню!», – йдеться в повідомленні ДСНС області.