За три роки Франківськ скотився з першого на останнє місце в рейтингу прозорості міст

Автор: Застава Максим

07 Вер, 2022 21:45

Поділитись публікацією
За три роки Франківськ скотився з першого на останнє місце в рейтингу прозорості міст

З-поміж міських рад в обласних центрах найбільш відкритою є Чернівецька міськрада. Найгірші показники в Івано-Франківська та Запоріжжя.

Читайте також: Нардеп Фріс програв суд журналістам івано-франківського видання “Галка” (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Про це повідомляє громадська організація “Рух ЧЕСНО“, передає “Галка“.

“З-поміж міських рад в обласних центрах найбільш відкритою є Чернівецька міськрада. Найгірші показники в Івано-Франківська та Запоріжжя. Це при тому, що Запоріжжя знаходиться вкрай близько до передової, а Франківська рада працює в умовах відносної безпеки. Рада Києва при цьому відкрита лише наполовину”, – кажуть в “ЧЕСНО”.

Нагадаємо, у 2019 році Івано-Франківськ очолював рейтинг прозорості міст.

Що стосується облрад, то тут, на противагу Івано-Франківській міськраді, облрада вийшла на перше місце і розділила його з обласною радою Львова. Водночас найзакритішою на сьогодні є рада Чернігівської області.

Запити ЧЕСНО містили 11 маркерних питань щодо діяльності міськрад та облрад від 24 лютого до кінця липня 2022 року, які стали критеріями для оцінювання. Всі ці критерії не суперечать чинному законодавству.

“За кожну позитивну відповідь на сформульоване у запиті питання ми давали 1 бал. Якщо інформація оприлюднювалася до 24.02.2022 або публікується частково, це оцінювалося у 0,5 бала”, – пояснюють в організації.

Теги: