За “викуп сина” 90-річний прикарпатець віддав шахраям тисячу доларів

Автор: Дубінець Вікторія

13 Лют, 2018 14:47

Поділитись публікацією
За “викуп сина” 90-річний прикарпатець віддав шахраям тисячу доларів

12 лютого до Івано-Франківського відділу поліції звернувся 90-річний мешканець одного із навколишніх сіл Івано-Франківська.

Чоловік повідомив, що йому на стаціонарний телефон зателефонував незнайомий і повідомив, що його син вчинив серйозну ДТП, інформує СК ГУНП в Івано-Франківській області.

Аби уникнути відповідальності за вчинення кримінального правопорушення чоловік вимагав тисячу доларів США.

Схвильований пенсіонер невідкладно зібрав усі гроші, які були вдома, виніс на вулицю та передав невідомому чоловікові, який запевнив, що все буде добре та пішов у невідомому напрямку.

Лише після цього чоловік передзвонив до сина і дізнався, що той жодної аварії не вчиняв.

За фактом шахрайства відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України. Проводиться слідство.

Правоохоронці вкотре застерігають громадян не піддаватись на подібні неправдиві історії. Перш ніж робити будь-які кроки для “порятунку” рідних, переконайтесь, чи дійсно з ними трапилась біда, зателефонуйте синові чи доньці або до їхніх друзів чи знайомих.

Також прохання до громадян, у яких є родичі похилого віку, провести з ними роз’яснювальну бесіду щодо подібних шахрайських схем, аби уникнути матеріальних збитків і уберегти здоров’я рідних.