Заборгованості немає: в НСЗУ спростували заяву керівника обласної інфекційної лікарні

Автор: Борис Марія

09 Лис, 2022 10:45

Поділитись публікацією
Заборгованості немає: в НСЗУ спростували заяву керівника обласної інфекційної лікарні

У Національній службі здоров’я спростували заяву керівника Івано-Франківської обласної інфекційної лікарні про невчасну виплату за договорами.

Як повідомили Галці в урядовому органі, інфекційна лікарня отримала від НСЗУ з початку року 28,68 млн грн. Зокрема за жовтень – 1,79 млн грн, та 1,96 млн грн за вересень. Заборгованості з боку НСЗУ перед лікарнею немає.

В НСЗУ уточнили, що інфекційна лікарня має договір на 7 пакетів медичних послуг, серед яких також пакет дофінансування для виплати зарплат працівникам та пакет для виплати зарплат лікарям-інтернам. У медзакладі працює 235 працівників. Середня зарплата одного працівника – 13 тис. грн. Також у медзакладі є 4 керівні посади, зарплата людей, які їх обіймають, становить майже 27 тис. грн. Такі дані заклад подав до НСЗУ у своєму щоквартальному звіті.

Нагадаємо, що 7 листопада медперсонал обласної інфекційної лікарні вийшов на протест –  людям третій місяць боргують зарплату.

Генеральний директор закладу Микола Стовбан тоді вийшов до них та пояснив, що лікарня заробляє завдяки договорам з НСЗУ. Лікарня підписала пакет №49 на доплати з 12 жовтня, але гроші поки не надійшли. За вересень прийшло 795 000 гривень, але за розрахунками мало прийти 1 800 000 гривень. Усю заборгованість мали б погасити до кінця листопада.

«В інфекційній лікарні працюють 236 людей. Зарплатний фонд лікарні складає 4 000 000 гривень, але до лікарні надходить 2 300 000 гривень. Лікарня наразі не заповнена хворими, зазвичай тут ліжка заповнені на 50%. Потрібно, щоб щодня у нас лікувалися 100 пацієнтів. Єдиний соціальний внесок у сумі 350 000 гривень ми оплатили за серпень», – сказав Стовбан.

В інфекційній лікарні медперсоналу третій місяць боргують зарплату – люди вийшли на протест (ФОТО)