Заборонити радіостанціям транслювати російську попсу просять у Держкомтелерадіо

Автор: Турій Роман

15 Aug, 2014 16:59

Поділитись публікацією
Заборонити радіостанціям транслювати російську попсу просять у Держкомтелерадіо

У Державному комітеті телебачення та радіомовлення України (Держкомтелерадіо) ініціюють заборону трансляції російської поп-музики в українському ефірі.

Про це заявив директор департаменту інформаційної політики Держкомтелерадіо Богдан Червак, передає РБК-Україна з посиланням на прес-службу чиновника.

«Ефір багатьох вітчизняних телерадіокомпаній, особливо ФМ-радіостанцій, практично не зазнав змін, як і раніше, перенасичений розважальними програмами. Неприйняття викликає той факт, що їх програмне наповнення базується переважно на виступах російських так званих «зірок», багато з яких заплямували себе публічною підтримкою агресивної, загарбницької політики Путіна, не приховують своєї ненависті до нашої Батьківщини, і проти яких введені санкції», – зазначив Червак.

На його думку, контент вітчизняних ЗМІ повинен відображати реальну ситуацію війни та прагнення України інтегруватися в європейське співтовариство.

«Власники телерадіокомпаній не мають відсторонюватися від програмної політики своїх ЗМІ, а докласти зусиль, щоб вона відповідала не лише їхнім особистим економічним інтересам, але й інтересам українського народу і його держави», – наголосив речник Держкомтелерадіо.

Він зазначив, що ця проблема повинна потрапити в поле зору Нацради з питань телебачення та радіомовлення.