“Забудівлі не буде”: франківцям розповіли, які роботи ведуться в колишньому СК “Електрон” (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Костинюк Олександр

10 Жов, 2021 10:38

Поділитись публікацією
“Забудівлі не буде”: франківцям розповіли, які роботи ведуться в колишньому СК “Електрон” (ФОТО, ВІДЕО)

Засновники ГО “Хазард” Василь Стримбіцький і Давид Харебава розповіли та показали, які роботи наразі ведуться в колишньому СК “Електрон”.

Читайте також: У Франківську волонтери ГО “Хазард” зібрали толоку та прибрали закинутий спорткомплекс “Електрон” (ФОТО)

Нагадаємо, раніше стало відомо, що спорткомплекс “Електрон” планують реконструювати (ПРОЄКТ), але останнім часом франківців хвилює запитання, чи не виросте на його місці чергова багатоповерхівка.

У фейсбуці Василь Стримбіцький зауважує, що нещодавно, владнавши всі питання з документацією, вже розпочалися роботи власне з реконструкції самої будівлі, пише “Галка”.

“Друзі, останнім часом ми часто отримуємо запитання стосовно роботи над реконструкцією спортивного комплексу “Електрон”, і задля того, щоб далі не продовжували ширитись безглузді чутки стосовно його розкрадання та руйнації, хочемо прояснити ситуацію із перших уст. Насамперед, спростовуємо інформацію про те, що на місці “Електрону” планується забудівля – це абсолютна неправда. Якщо розповідати детально, то наразі, ми проводимо демонтаж покриття зовнішніх стін, та готуємось до монтажу нових сендвіч-панелей. Щиро вдячні всім, кому небайдужа доля легендарного “Електрону”! Обіцяємо, що не підведемо, та зовсім скоро він перетвориться на сучасний спортивний комплекс, що нематиме аналогів у місті та області”.

Крім того, Василь Стримбіцький додав, що в новому “Електроні” планують спорудити басейн на чотири доріжки по 25 м і втілити інші цікаві задуми й інноваційні рішення.

Відео з місця робіт показали в інстаграм-акаунті blacklist_if2