Забудівник порушив обіцянку і не перерахував на розвиток Івано-Франківська 720 тисяч гривень

Автор: Людмила Баран

02 Oct, 2014 18:37

Забудівник порушив обіцянку і не перерахував на розвиток Івано-Франківська 720 тисяч гривень

Щоб не платити пайового внеску, забудівник вдався до шахрайства. Поки справа про порушення угоди з містом розглядалась у суді, підприємство самоліквідувалося. 

В ході прокурорської перевірки встановлено, що в липні 2012 року між виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради, фінансовим управлінням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради та приватним підприємством було укладено договір про пайову участь замовників будівництва у розвитку соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста, передає прес-служба прокуратури.

За умовами цього договору забудівник повинен сплатити на розвиток міста більше 720 тисяч гривень. Однак взятих на себе зобов’язань забудівник не виконав,  зазначені кошти не перерахував.

У зв’язку з цим, прокуратурою в інтересах держави в особі виконавчого комітету міської ради подано позовну заяву про стягнення цих коштів, яка була задоволена рішенням господарського суду Івано-Франківської області.

Відтак, не погодившись з рішенням суду, суб’єкт господарювання подав апеляцію. Поки справа слухалась у Львівському апеляційному господарському суді, підприємство, повідомивши державного реєстратора про відсутність заборгованості перед виконавчим комітетом , самоліквідувалось.

Таким чином, шахрайські дії посадовців призвели до неможливості стягнення з суб’єкту господарювання понад 720 тисяч гривень внеску до Фонду соціально-економічного розвитку міста.

Відомості про вчинення вказаного кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.190 КК України внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry