Забудівник вулиці Мазепи 35, А незаконно встановив сміттєві баки у сквері

Автор: Людмила Баран

16 Jun, 2014 11:47

Поділитись публікацією
Забудівник  вулиці Мазепи 35, А незаконно встановив сміттєві баки у сквері

Комунальні служби Івано-Франківська довго не можуть вирішити проблему контейнерних майданчиків поблизу новобудови.

Читайте також: "Хочемо обмежити транзит вулицею Грушевського", - Смушак про зміни у русі транспорту

«Уся біда в тому, що забудівник спорудив новий будинок (законно чи незаконно – це вже інша історія), а про те, що біля будинку має бути контейнерний майданчик, забув. Або вирішив, що мешканцям цього будинку майданчика для збору сміття взагалі не потрібно. Як наслідок, контейнери розташували у скверику на розі вулиць Мазепи-Гординського», – говорить Михайло Смушак, директор Департаменту комунального господарства, транспорту і зв’язку.

«Наші неодноразові звернення до забудівника з приводу облаштування контейнерного майданчика були безрезультатними. Натомість забудівник влаштував собі біля будинку, без жодних погоджень з Департаментом містобудування та архітектури, стоянку для автомобілів», – скаржиться Михайло Смушак.

На останній комісії з безпеки руху прийняли рішення розташувати на місці незаконної стоянки контейнерний майданчик. Тому 13 червня старі баки зі скверика забрали.

Але майданчик на місці автостоянки проіснував лише кілька годин. Забудівник, попри рішення міських служб,  незаконно перетягнув контейнери на попереднє, непристосоване для них місце.

Як відомо, нещодавно міська рада визнала будівництво на Мазепи 35, а самочинним, бо забудівник незаконно збільшив поверховість своєї споруди. З будинком цієї ж фірми виникли проблеми на вулиці Пилипа Орлика. Директора підрядної фірми, який постійно створює проблеми у місті, назвали “путінським сепаратистом”.

Як повідомив Михайло Смушак, забудівники  часто здають споруди без облаштованих контейнерних майданчиків та інших обов’язкових елементів благоустрою. Тому в місті з’являються стихійні сміттєзвалища, переповнюються існуючі майданчики, виникають постійні конфлікти між мешканцями.

Не маючи важелів впливу на забудівників, Департамент комунального господарства, транспорту і зв’язку надалі блокуватиме присвоєння новобудовам поштових адрес, допоки забудівники не виконають вимоги з облаштування контейнерних майданчиків, зовнішнього освітлення, озеленення та інших необхідних елементів благоустрою.

Теги: