Забудувати чотири гектари коло озера вирішили ще за Шкутяка (ДОКУМЕНТИ)

Автор: Вадим Войтик

20 Apr, 2015 13:43

Поділитись публікацією
Забудувати чотири гектари коло озера вирішили ще за Шкутяка (ДОКУМЕНТИ)

Рішення про забудову чотирьох гектарів біля міського озера було ухвалене ще в листопаді 1998 року. Про це йдеться в документах щодо скандальної ділянки, які є в розпорядженні “Галки”. 

Читайте також: Марцінків видав десятки дозволів на розміщення зовнішньої реклами. Як виявилося - незаконно

Ділянка на Південному бульварі була передана ЗАТ “БК Прикарпаття і К” рішенням міськвиконкому 28 листопада 1998 року для будівництва тенісних кортів спортивно-оздоровчого комплексу з підземними гаражами. Втім, за чотири роки забудівник так і не приступив до виконання робіт.

У зв’язку з цим 20 травня 2003 року також рішенням виконкому проект землеустрою дозволили складати ТОВ “Гаразд-Україна” для будівництва розважально-відпочинкового центру. Рішення підписав тодішній міський голова Зіновій Шкутяк.

Пізніше, в грудні 2007 року функції замовника будівництва рішенням міськвиконкому передали чинному забудівнику, ТОВ “Відпочинково-розважальний центр “Гаразд”. Документ підписав новий міський голова, Віктор Анушкевичус.

Цікаво, що насправді підприємство має дещо іншу назву, ТОВ “Розважально-відпочинковий центр “Гаразд”. Це підприємство було створене лише за місяць до рішення виконкому про передачу йому гектарів біля міського озера.

Засновниками ТОВ “Розважально-відповинковий центр “Гаразд” в даний час є Роман Байдюк (мешканець Івано-Франківська) та Олена Херендзюк (громадянка США та жителька Києва). Інтереси останньої представляє відомий івано-франківський підприємець Костянтин Бородайко.

Як вже інформувала “Галка”, ініціативна група мешканців звернулася в міськраду з вимогою не допустити забудови зелених зон обласного центру та узаконення споруд, які вже зведені з порушеннями. Найбільше людей болить ситуація навколо міського озера.

Натомість Віктор Анушкевичус заявив, що його намагалися схилити, аби він допоміг змінити цільове призначення землі біля міського озера. Зокрема він вказав, що на нього тиснув керівник “Гаразду-України” Костянтин Бородайко. Але мер на це не погодився.

Натомість розробники нового генерального плану Івано-Франківська підтримують ідею забудови принаймні частини території біля міського озера.