Загиблого начальника штабу 5 батальйону ТрО поховають 12 липня

Автор: Турій Роман

11 Лип, 2014 13:39

Поділитись публікацією
Загиблого начальника штабу 5 батальйону ТрО поховають 12 липня

В суботу, 12 липня, прикарпатці проведуть в останню путь загиблого в ході антитерористичної операції на Сході України начальника штабу 5 батальйону територіальної оборони майора Барана Юрія Миколайовича.

Читайте також: У Спаській громаді запровадили "Бюджет участі". На проєкти виділять 100 тисяч гривень

Нагадаємо, життя Юрія Миколайовича підступно обірвала ворожа куля 8 липня цього року на одному з блокпостів у Донецькій області.

46-річний майор Баран віддав військовій службі майже 19 років свого життя. Прийшовши до Збройних Сил курсантом Хмельницького вищого артилерійського командного училища, надалі проходив військову службу на різних посадах у ракетних військах та артилерії та у військових комісаріатах. Нагороджений медаллю.

«10 років Збройним Силам України». В 2004 році звільнився з військової служби у запас, проте з початком в Україні кризового періоду, на заклик Вітчизни в травні цього року повернувся до строю, був призначений начальником штабу – першим заступником командира 5 батальйону територіальної оборони, відбув до зони проведення антитерористичної операції і залишався до останнього удару свого серця…

У загиблого військовослужбовця залишились дружина та двоє дітей.

Як повідомили нам у Івано-Франківському обласному військовому комісаріаті, вранці жалобні заходи з вшанування пам’яті офіцера відбудуться у військовому містечку селища міського типу Делятин, Надвірнянського району, де проживає родина загиблого героя. Близько 12-ї години вони продовжаться у місті Івано-Франківську, біля будинку по вулиці Довженка, 3, в якому проживають батьки Юрія Миколайовича. Звідти, після нетривалого прощання з загиблим жалобна процесія вирушить до Меморіального скверу, що по вулиці Степана Бандери. Саме там, відбудеться церемонія поховання офіцера на Алеї слави поруч з могилами Героя Небесної сотні Романом Гуриком та загиблих в ході АТО міліціонерів.

Теги: