Загиблого під Волновахою Дмитра Шкрібляка в останню путь проводжали військовим салютом

Автор: Турій Роман

28 Тра, 2014 16:48

Поділитись публікацією
Загиблого під Волновахою Дмитра Шкрібляка в останню путь проводжали військовим салютом

Відлуння антитерористичної операції, що триває на Сході України, знову прогриміло на Прикарпатті.

Читайте також: У франківському ліцеї виготовили понад 30 тисяч поживних батончиків для захисників України. Мешканців просять допомагати продуктами

В селі Іллінці, що на Снятинщині з усіма військовими почестями поховали зовсім ще юного героя – 21-річного Дмитра Шкрібляка – снайпера-розвідника 51-ї окремої механізованої бригади, який загинув при виконанні службового обов’язку в ході сумнозвісного бою з озброєними бойовиками під Волновахою, на Донеччині.

25 травня літак з тілом хлопця приземлився у Рівному, де Дмитрові та ще шістнадцяти загиблим його бойовим побратимам віддав останню військову шану особовий склад 51-ї бригади, а вже наступного дня з молодим героєм прощалося рідне село.

Провести хлопця в останню путь прийшло чимало його односельців, родичі, друзі.

«Серце молодого патріота зупинилося на злеті. Дмитро хотів жити, творити і кохати, прагнути до нових висот. Але коли над рідною землею нависла смертельна небезпека, він обрав обов’язок. Зі зброю у руках він став на захист рідної Вітчизни. Пам’ять про нього – завжди у наших серцях. Його подвиг – гідний приклад для прийдешніх поколінь», – відзначив обласний військовий комісар полковник Ігор Павлюк.

Від імені усіх військових полковник Павлюк висловив щирі співчуття родичам загиблого.

За давньою традицією на честь загиблого героя лунали залпи військового салюту.