Загін прикарпатських міліціонерів повернувся з Маріуполя (ФОТО)

Автор: Турій Роман

18 Mar, 2015 12:20

Поділитись публікацією
Загін прикарпатських міліціонерів повернувся з Маріуполя (ФОТО)

Бійці зведеного загону міліції Івано-Франківщини сьогодні по опівночі прибули зі службового відрядження у східному регіоні України на Прикарпаття.

Читайте також: Головний міліціонер Прикарпаття каже, що наразі не збирається змінювати місце роботи

Зважаючи на загострення ситуації в районі Маріуполя протягом останнього місяця, зрозумілими є радість та піднесення, з якими друзі, рідні, колеги по роботі зустрічали івано-франківських правоохоронців біля обласного управління внутрішніх справ. Хлібом-сіллю та щирими оплесками вони вітали їх зі щасливим поверненням.

Командир зведеного загону полковник міліції Олег Євченко доповів керівництву УМВС в області про належне виконання поставлених завдань у зоні проведення антитерористичної операції. Він також повідомив присутнім, що наказом очільника міліції Донеччини за добросовісну службу та мужність особовому складу загону оголошено подяку, а бійців, які відзначилися найкраще, нагороджено цінними подарунками.

Звертаючись до прибулих, начальник УМВС України в Івано-Франківській області полковник міліції Микола Семенишин передусім подякував правоохоронцям за підтвердження професіоналізму прикарпатської міліції, а їх рідним та близьким – за підтримку бійців та терпіння.

По-справжньому правоохоронці відчули повернення до рідного краю, коли отримали можливість обійняти рідних людей та потиснути руки колегам. Після наданої їм відпустки вони невдовзі повернуться до виконання своїх службових обов’язків. Разом з тим, як стверджують міліціонери, вони готові за потреби знову вирушити на Схід України.

Теги: