Загинув ще один прикарпатець із «Айдару». Танув, коли розповідав про свою донечку Веронічку, у якої такі ж блакитні очі, як у її тата

Автор: Турій Роман

28 Лип, 2014 12:40

Поділитись публікацією
Загинув ще один прикарпатець із «Айдару». Танув, коли розповідав про свою донечку Веронічку, у якої такі ж блакитні очі, як у її тата

Василь Білик він же Гуцул, 21 рік, боєць батальйону Айдар, наш бойовий товариш, наш Друг. Його сьогодні вночі не стало … Він загинув, загинув під Луганськом .

«Всі його звали “Гуцулом”, я кликала його Васильком, за його величезні блакитні очі, як волошки в полі. Кому доводилося, хоча б раз побачити або поговорити з цією людиною – він назавжди залишав мітку в душі і пам’яті, він засліплювало світлом щирості і теплоти, занадто любив життя, відчував справжніх людей, вмів говорити правду і відчував фальш. Любила я поговорити з ним про життя, про буття, і мене завжди дивувало, який він не по роках розумний і мудрий … Він дуже любив дітей і хотів велику сім’ю і багато-багато діточок і танув, коли розповідав про свою донечку Веронічку, про свою маленьку принцесу, якій скоро виповниться два рочків, у якої такі ж блакитні очі, як у її тата.

Вдивіться в ці бездонно-світлі очі, запам’ятайте цю посмішку … Запам’ятайте його таким … Його більше з нами немає, він вже на небесах, але назавжди залишиться в наших душах, серцях і пам’яті», – пишуть у соцмережах.