Захищати державу міліціонери їхали, їдуть і будуть їхати – Довганич

Автор: Турій Роман

31 Jul, 2014 08:27

Поділитись публікацією
Захищати державу міліціонери їхали, їдуть і будуть їхати – Довганич

Працівники різноманітних підрозділів міліції Прикарпаття зараз несуть свою службу у зоні антитерористичної операції на сході України.

Читайте також: На службу дивитимуться з-за грат: міліція затримала курсантів МВС, які вживали наркотики

«Виїзди на місця бойових дій періодично здійснюються керівництвом як Департаменту внутрішньої безпеки МВС України, так і територіальних підрозділів служби. Ми вивчаємо не лише умови проживання наших працівників та морально-психологічний клімат у колективах, але й ставлення населення до правоохоронців на визволених територіях. Суспільна ситуація дуже неоднозначна, але ми можемо констатувати значне підвищення довіри громадян до міліції, зокрема й до представників міліції Прикарпаття», – говорить начальник відділу внутрішньої безпеки в Івано-Франківській області ДВБ МВС України підполковник міліції Василь Довганич.

За його словами, нині зрадників у міліції Прикарпаття немає.

 «Звісно,  поодинокі випадки корупції були та будуть, це життя і не все в ньому гладко та ідеально. Однак захищати державу міліціонери їхали, їдуть і будуть їхати. Ми дуже серйозно ставимося до перевірки кадрів на предмет вірності присязі, особливо тих, котрі відправляються нести службу на схід України. І зрадників серед них нема»,- каже Довганич.

Яскравим прикладом такої вірності, мужності та героїзму керівник вважає колишніх працівників івано-франківського спецпідрозділу «Беркут», в адресу яких взимку надходили образливі слова та погрози. А вже в квітні бійці відбули в зону АТО, щоб захищати державу і семеро з них віддали за неї життя.

Теги: