Сховища при школах і лікарнях мають негайно привести в готовність

Автор: Людмила Баран

01 Dec, 2014 12:49

Поділитись публікацією
Сховища при школах і лікарнях мають негайно привести в готовність

Згідно з попереднім розпорядженням, в області укриття від надзвичайних ситуацій мали бути готові до липня 2015 року. Однак сьогодні, 1 грудня, обласна комісія з техногенної безпеки дала вказівку представникам районів, що сховища  в місцях скупчення людей повинні бути готові негайно.

Читайте також: Головне для всіх нас, щоб земля оброблялась і не пустувала – Семко про співпрацю із фермерами

“В області при багатьох школах, лікарнях сховища ще досі не готові, – сказав на засіданні комісії заступник голови ОДА Володимир Семко. – Я розумію, що директори деяких шкіл зробили у підвалах склади, але це неприпустимо в теперішніх умовах”.

На засіданні комісії оприлюднили дані, що в області провели інвентаризацію 465-ти захисних споруд цивільного захисту, що становить 56% від всієї їхньої кількості.

Найбільше проблем виникає з приватними  сховищами. Їхні власники не дозволяють проводити інвентаризацію. Тому на комісії з техногенної безпеки вирішили у таких випадках звертатися до правоохоронних органів.

За попереднім рішенням, інвентаризація має завершитися до 1 липня 2015 року.

“Такими темпами нам на 1 липня цих споруд, може, вже й не треба буде, – зауважив Володимир Семко. – При школах і лікарнях захисні споруди треба привести в готовність негайно. Ми ж бачимо, яка ситуація. В будь-який момент агресор може бути біля нашого порогу”.

Теги: